MERDİVEN KORKULUK UYGULAMA ÖRNEKLERİ
    
BALKON KORKULUK UYGULAMA ÖRNEKLERİ
Dora yapi . © 2013 . Her hakkı Saklıdır

Site Haritası | Bize Ulaşın | Ürünler
Hizmet Bölgelerimiz: Bodrum - Turgutreis - Gümbet - Bitez - Konacık - Ortakent
Antalya - Marmaris - Fethiye - Didim - Kuşadası - Milas - Ören - Gümüşlük - Akyarlar - Yalıkavak - Gündoğan - Göltürkbükü - Torba - Güvercinlik - Mumcular - Yalıçiflik


7 / 24  Hizmet

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin bir telefon yakınınızdayız...
Teklif İstiyoum

0 (252) 363 75 77 Arayarak fiyat teklifi isteyebilir yada detaylı bilgi alabilirsiniz
Memnuniyet Garantisi

kaliteli , güvenli , hızlı çözüm üreten ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edindik.

Emniyet Şeritli Merdiven Korkulukları
Camlı Merdiven Korkulukları
Pleksi Merdiven Korkulukları
Ara Dekorlu Merdiven Korkulukları
Alüminyum Merdiven Korkuluk merdivenler için,emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır.Alüminyum Merdiven Korkuluk isteğe bağlı olarak,tek,iki,üç,dört ve beş emniyet şeritli veya camlı bir şekilde montajlama yapılabilir.Alüminyum Merdiven Korkuluk yine isteğe bağlı olarak özel tasarlandırabilir.

Çok katlı bina, villa, ofis, iç merkezi, otel gibi şıklığın ön planda tutulduğu daha pek çok katlı yapılarda, hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif bir görünüm sergilemek için yapılan merdiven korkulukları; paslanmaz merdiven korkulukları, cam merdiven korkulukları ve ahşap merdiven korkulukları olarak imal edilmektedir.

Paslanmaz metaller ile buluşturulan bu malzemeler, harmanlayarak yapılan bu uygulamalar, tam anlamı ile yapılarda birer görsel şölene dönüşmektedir. Hayal gücünüze sınır koymayan, projelendirdiğiniz her türlü merdiven korkuluğunu imal etme becerisine sahip olan Alümur Paslanmaz, dekoratif ve şık mekanların kapılarını açma şansı sunmaktadır. Merdiven korkuluğu modelleri konusunda müşterilerine hiçbir sıkıntı yaşatmayan, ucuz merdiven korkuluğu yapma konusunda iddialı olan şirketimiz, paslanmaz merdiven korkuluğu firmaları içerisinde kendisini kanıtlamış ve yerini sağlamlaştırmış bir yapıya sahiptir. Yeniliklerin öncüsü olan, her geçen gün alanında çığırlar açan Alümur Paslanmaz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile her geçen gün daha da büyümekte, müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir.

Camlı Balkon Korkulukları
Yatay Emniyet Şeritli Korkuluklar
Fransız Balkon Korkulukları
Havuz Korkulukları
DORA
YAPI DEKORASYON
Mail  :         info@dorayapi.org
İletişim  Tel :  0-252 363 75 77

              Fax:  0-252  363 71 21
Bodrum Yarım Adasında Kurulu Şirketimiz  DORA YAPI Dekorasyon  olarak, Alüminyum , Cam Korkuluk Sistemleri Duşakabin ,Yapay Ve doğal Taş   İş Kollarında  16 Yıllık Deneyimle  uzmanlaşmıştır.

Bunun yanı sıra şirketimiz A-Z‘ye tasarım, projelendirme ve uygulama yapmaktadır. Yaptığımız işlerin birçoğunu Web sitemizde referanslar bölümünde gördüğünüz, herbiri kendi alanlarında uzmanlaşmış firmalarla çözüm ortaklığı yaparak gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız ,kaliteli hizmet ve ürün garantisi altında, kalitesi ispat edilmiş her marka ürünü bünyesinde bulundurur, satar ve uygular.

                                         Dora Yapı   
BİZI TAKİP EDİN
Buradan bize yazın